کانون معلولان منطقه 19

صفحه رسمی اطلاع رسانی شهروندان دارای معلولیت منظقه ۱۹شهر تهران
پیشخوان
تبلیغات تبلیغات
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از برگزاری جلسه ی منطقه ای کانون معلولین در فصل تابستان در ناحیه ی یک خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، جلسه ی منطقه ای کانون معلولین در فصل تابستان با محوریت مسائل و مشکلات معلولین و با حضور شهردار و رئیس اجتماعی ناحیه ی یک ، مدیر اداره سلامت ، اعضای کانون معلولین در تاریخ 97/5/17 برگزار شد .

وی افزود ، مناسب سازی معابر برای تردد معلولین و اجرای طرح راه های هموار ، توجه به افزایش روحیه ی معلولین و برنامه ریزی برای اردوی تفریحی ، توجه به ارتقای مهارت های ارتباطی و توانمندی های جسمی و ذهنی معلولین از مهمترین دغدغه هایی است که از سوی خانواده ی معلولین مطرح می شود که نیازمند برنامه ریزی جدی در این زمینه وجود دارد ؛ برهمین اساس ، اداره ی سلامت در طی بازدیدهایی که از منزل توانیابان داشته است فهرستی از نیازهای آن ها را تهیه کرده و برای رفع آن نامه های لازم را به شهرداران نواحی ارسال کرده است .

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.