کانون معلولان منطقه 19

صفحه رسمی اطلاع رسانی شهروندان دارای معلولیت منظقه ۱۹شهر تهران
پیشخوان
تبلیغات تبلیغات
آخرین مطالب

۹ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

مدیر اداره سلامت منطقه 19 از عیادت خانواده های توانیاب ناحیه ی دو و اهدای سبد کالا خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، در راستای تکریم و حمایت معنوی و مالی از خانواده های توانیاب ، مدیر اداره ی سلامت به همراه رئیس اجتماعی و کارشناس سلامت ناحیه ی دو از خانواده های توانیاب در این ناحیه عیادت کرده و سبد کالا اهدا شد .

گفتنی است ، شناسایی مشکلات این خانواده ها از جمله مشکلات درمانی ، مناسب سازی برای تردد و ... ، از جمله مواردی است که طی این بازدید نیازسنجی و پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است .
۲۳ خرداد ۹۷ ، ۱۳:۲۲
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از عیادت از خانواده های توانیاب و اهدای سبد کالا خبر داد :
  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، در راستای تکریم و حمایت معنوی و معیشتی از خانواده های توانیاب  در سطح منطقه ،عیادت از آن ها همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در دستور کار این اداره قرار گرفت .

وی افزود ، در حال حاضر حدود 284 نفر عضو کانون معلولین منطقه هستند که با توجه به نوع معلولیت های خود به امکانات ویژه ای از جمله تسهیل روند درمان ،هموار سازی محل های رفت و آمد  و ...، نیازمندند که در جریان عیادت صورت گرفته از این خانواده ها که با حضور  مدیر و کارشناس اداره ی سلامت منطقه به همراه  رئیس  اجتماعی ، کارشناسان سلامت نو احی و مسئولین خانه ی سلامت انجام شد ، نیازسنجی و پیگیری های لازم  جهت رفع مشکلات صورت پذیرفت .

شایان ذکر است ، علی رغم محدودیت های اعتباری ، تعداد 50 عدد سبد کالا جهت اولویت خانواده های دارای بیش از یک معلول تهیه ، که تعدادی از آن ها اهدا شده است و بقیه ی آن نیز در حال توزیع می باشد .
۲۲ خرداد ۹۷ ، ۱۳:۲۵
شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۱۰ ب.ظ

بازدید شهردار ناحیه4 از خانواده معلولین

روابط عمومی ناحیه4 از بازدید شهردار ناحیه 4 از خانواده معلولین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در مورخ 08/03/97 علی پازوکی شهردار ناحیه 4 به همراه خدمتی مدیر اجتماعی و فرهنگی ناحیه و داداش زاده مدیر اداره سلامت منطقه از خانواده معلول موسی خانی ساکن شهرک مرتضی گرد دیدار کرد و نسبت به درخواست ها و مشکلات آنها رسیدگی کردند.
۱۹ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۱۰
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از توزیع پک های افطاری بین نیازمندان و معلولین به همت خانه ی سلامت شکوفه جنوبی خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، همزمان با ایام مبارک ماه رمضان و در راستای حمایت از اقشار بی بضاعت و با هدف ترویج سنت پسندیده ی افطار به محرومین ، خانه ی سلامت شکوفه جنوبی اقدام به تهیه ی پک های افطاری و توزیع آن بین توانیابان در تاریخ 97/3/9 کرده است .
۱۴ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۴۵
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از بازدید از خانواده های توانیاب در ناحیه ی 5 خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ی 19 به نقل از داداش زاده ، معلولین به عنوان بخش غیرقابل انکار در جامعه ی امروز هستند که نیازهای مختص به خود را دارند ، شناخت این نیازها و تلاش در جهت رفع آن از یک سو و دلجویی و تکریم از خانواده های آنان که بار سنگینی از نگهداری آن ها را به دوش می کشند از سوی دیگر ، ضرورت توجه به ایشان را برجسته می نماید ؛ در این راستا ، مدیر و کارشناس اداره ی سلامت منطقه به همراه مسئول خانه سلامت ناحیه پنج، از خانواده های توانیاب در این ناحیه در تاریخ 97/3/13دیدار و سبد حمایتی اهدا کردند .
۱۴ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۲۵
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از بازدید از خانواده ی توانیاب در ناحیه ی 4 و اهدای سبد کالا خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ی 19 به نقل از داداش زاده ، معلولین به عنوان بخش غیرقابل انکار در جامعه ی امروز هستند که نیازهای مختص به خود را دارند ، شناخت این نیازها و تلاش در جهت رفع آن از یک سو و دلجویی و تکریم از خانواده های آنان که بار سنگینی از نگهداری آن ها را به دوش می کشند از سوی دیگر ، ضرورت توجه به ایشان را برجسته می نماید ؛ در این راستا ، مدیر و کارشناس اداره ی سلامت منطقه به همراه رئیس اجتماعی ناحیه چهار و کارشناس این ناحیه، از خانواده ی معلول دراین ناحیه در تاریخ 977/3/8 دیدار کردند .
۱۲ خرداد ۹۷ ، ۱۲:۳۸
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از عیادت از خانواده های توانیابان و اهدای سبد کالا خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه ی میلاد کریمه ی اهل بیت ، امام حسن مجتبی علیه السلام ، مدیر و کارشناس اداره سلامت منطقه به همراه رؤسای اجتماعی نواحی دو و سه با حضور در میان خانواده های توانیابان آن نواحی از آن ها عیادت و با اهدای سبد کالا از آن ها تکریم کرد .
۰۶ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۴۷
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از دیدار با خانواده ی شهید و ارائه ی خدمت سلامت محور خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، در راستای تکریم و ادای احترام به خانواده ی معزز شهدا ،مسئول خانه ی سلامت شریعتی جنوبی به همراه رئیس اجتماعی ناحیه ی دو ، شورایاران و مدیر محله ی شریعتی جنوبی در خانه ی شهید مؤمن زاده حضور یافتند .

در این دیدار که در تاریخ 97/2/1 صورت گرفت ، پس از ادای احترام به خانواده ی شهید و شرکت در محفل انس با قرآن کریم ، تست قندخون از خانواده ی شهید انجام شد .
۰۵ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۴۲
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از دیدار خانواده شهید و اندازه گیری تست قندخون به همت خانه ی سلامت شریعتی جنوبی خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، در راستای تکریم از خانواده ی معزز شهدا ، خانه ی سلامت شریعتی جنوبی از ایشان دیدار کرد .

همچنین با توجه به اهمیت بیماری قندخون به عنوان یکی از عوامل زمینه ساز در بروز بیماری ها و با هدف پیشگیری ، حساس سازی و کنترل این بیماری ، تست قندخون از ایشان بعمل آمد .
۰۱ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۳۵