کانون معلولان منطقه 19

صفحه رسمی اطلاع رسانی شهروندان دارای معلولیت منظقه ۱۹شهر تهران
پیشخوان
تبلیغات تبلیغات
آخرین مطالب

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

اداره سلامت شهرداری منطقه 19 در راستای اجرای برنامه های آموزشی و توانمند سازی شهروندان در حوزه سلامت اقدام به تشکیل و جذب شهروندان معلول اعم از معلولین ذهنی ، جسمی و حرکتی در کانون های 13 گانه محلات سطح منطقه نموده است .

اداره سلامت شهرداری منطقه 19 در راستای اجرای برنامه های آموزشی و توانمند سازی شهروندان در حوزه سلامت اقدام به تشکیل و جذب شهروندان معلول اعم از معلولین ذهنی ، جسمی و حرکتی در کانون های 13 گانه محلات سطح منطقه نموده است . از جمله خدمات ارائه شده در خانه های سلامت به اعضای کانون معلولین برگزاری کلاس های خود آگاهی ، اعتماد به نفس ، نقاشی ، برپایی اردوهای آموزشی - تفریحی و آموزشی -زیارتی ، برگزاری مسابقات ورزشی ، ارائه خدمات رایگان غربالگری فشارخون ، ویزیت رایگان پزشکی جهت اعضای کانون و خانواده های محترم آماده می باشد . شهروندان منطقه 19 می توانند جهت آشنایی با فعالیت های کانون و عضویت به نزدیکترین خانه های سلامت محل خود مراجعه نمایند در ضمن آدرس خانه های سلامت منطقه 19 به شرح ذیل می باشد :خانه سلامت خانی آباد نو شمالی: اتوبان شهید تندگویان –بوستان ولایت خ پادگان – سرای محله خانی آباد نو شمالی

خانه سلامت خانی آباد نو جنوبی: خانی آباد نو جنوبی خیابان میثاق جنوبی داخل پارک شقایق سرای محله خانی آبادنو جنوبی

خانه سلامت اسفندیاری بستان: بلوار میلاد خ شقایق داخل بوستان 22 بهمن روبروی میدان میوه و تره بار

خانه سلامت بهمنیار: خ بهمنیار - شهرک فرهنگیان کوچه 19 جنب کوچه مدرسه سرای محله بهمنیار

خانه سلامت شریعتی شمالی: شهرک شریعتی خ مطهری داخل بوستان شریعتی سرای محله شریعتی شمالی

خانه سلامت شریعتی جنوبی : شهرک شریعتی- خ ماهان ک 39 سرای محله شریعتی جنوبی

خانه سلامت شکوفه شمالی: شکوفه شمالی خ ورزش جنب کلانتری 152 خانی آبادنو-سرای محله شکوفه شمالی

خانه سلامت شکوفه جنوبی: شکوفه جنوبی انتهای خ بخشایش سرای محله شکوفه جنوبی

خانه سلامت نعمت آباد: نعمت آباد خ نور خ کوه بریان جنب معاونت ترافیک سرای محله نعمت آباد

خانه سلامت امام علی: نعمت آباد خ سهیل- مجتمع ورزشی امام علی(ع)

خانه سلامت ابن سینا: نعمت آباد- خ طالقانی داخل بوستان امام خمینی

خانه سلامت سرداران شهید : محله دولتخواه خ برادران شهید شکری مجتمع ورزشی سرداران شهید

خانه سلامت برادران شهید شکری: اسماعیل آباد داخل بوستان نرگس سرای محله برادران شهید شکری

خانه سلامت رسالت: شهرک رسالتخ شهید آرایشی جنب ساختمان سابق ناحیه 5
۲۰ آبان ۹۲ ، ۱۱:۰۵

مدیر اداره سلامت منطقه 19 از برگزاری برنامه نمایشی در مدرسه مهر طلبان با همت مسئول خانه سلامت شکوفه شمالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، داداش زاده با اعلام این خبر افزود: در راستای ارائه خدمات به شهروندان ویژه و افزایش روحیه شادابی و نشاط بخصوص دانش آموزان معلول سطح منطقه، برنامه نمایشی در قالب طنز به مناسبت عیدبزرگ شیعیان در عید غدیر خم در مدرسه مهر طلبان برگزار شد.
این برنامه مورد استقبال بسیار خوب دانش آموزان استثنایی مدرسه و کادر آموزشی این مدرسه قرار گرفت.
۰۹ آبان ۹۲ ، ۱۳:۰۲
مسئول اداره سلامت منطقه 19 از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " بیماری چشمی" به مناسبت روز جهانی عصای سفیددر سرای محله شریعتی شمالی خبر داد.

مسئول اداره سلامت منطقه 19 از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " بیماری چشمی" به مناسبت روز جهانی عصای سفیددر سرای محله شریعتی شمالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 داداش زاده با اعلام این خبر افزود: به مناسبت روز جهانی عصای سفید کارگاه آموزشی با موضوع" شناخت بیماری های چشمی و راههای پیشگیری از آن" به همت خانه سلامت شریعتی شمالی و با حضور بیش از 25 نفر از شهروندان برگزار شد.

وی درادامه گفت: در این کارگاه انواع بیماری های چشمی و راهکارهای پیشگیری از این بیماری ها به تفصیل بیان و در پایان به سوالات حاضرین در جلسه در این خصوص پاسخ داده شد.
۰۳ آبان ۹۲ ، ۱۲:۵۳

مدیر اداره سلامت منطقه 19 از برگزاری بازی " چشم بسته " به مناسبت روز جهانی عصای سفید به همت خانه سلامت سرداران شهید در مورخ 25/07/92 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه 19، داداش زاده با اعلام این خبر افزود: این برنامه در خانه اسباب بازی سرداران شهید و با حضور 40 نفر از کودکان با همکاری کانون مادر و کودک و باهدف آشنایی کودکان با مسائل و مشکلات نابینایان برگزار شد
۰۳ آبان ۹۲ ، ۱۲:۴۵